HostingCon 2014: נושאים חמים, פעילויות והנאה

צוות HostingAdvice.com חזר מהטיול שלנו ב- HostingCon 2014, והיה לנו פיצוץ!

שפע המידע הזמין ב- HostingCon הוא מדהים, והצוות שלנו דיבר עם כל ספק חומרה, מארח אתרים ובונה אתרים עם תא.

ארבעת חברי הצוות של HostingAdvice.com נכחו אף הם ברבים מהפגישות והשיחות ולמדו רבות על מצב הענף.

במאמר שלפניכם אסקור את הנושאים החמים של 2014 ואת המפגשים הטובים ביותר ב- HostingCon, וכן אתן שיחה קצרה על הרשתות וחיי הלילה השנה..

2014 ספקי אירוח נושאים חמים

היו כמה מגמות נפוצות שנדונו על ידי חלק גדול מהנוכחים והמגישים. בשנת 2014 ספקי האירוח הקטן עד בינוני מחפשים לספק פתרונות השונים מאלו המוצעים על ידי שירותי האינטרנט של אמזון (AWS), וישנם כמה דיירים שנראה שהם שולטים בחשיבה הנוכחית..

1. התמקדו בתמיכת לקוחות

דרך אחת של ספקי אירוח הצליחו להתחרות במארחים הגדולים יותר היא על ידי התמקדות בתמיכת לקוחות. על ידי הלוואה ממודל Rackspace, חברות אלה יכולות למשוך לקוחות ולהשאיר אותם פשוט מכיוון שלקוחותיהם יודעים שהחברה עומדת מאחורי המוצר שלהם ואף תצא מחוץ ל- SLA כדי לתמוך בזה..

2. בידול מוצרים באמצעות ביצועים ו / או תמחור

שיטה נוספת עבור מארחים קטנים יותר להתחרות בנוף של ימינו היא על ידי מתן איכות שירות גבוהה יותר מהמארחים הגדולים יותר.

הרבה פעמים מארחים קטנים יותר יכולים לספק פתרונות עדינים יותר וביצועים גבוהים יותר. חברות כמו Cloud Spectator עוזרות לתעשייה ולצרכנים לקבל החלטות בקיאות יותר לגבי מדדי המחיר והביצועים.

בידול מוצרים באמצעות ביצועים ו / או תמחור

3. גידול ענן ציבורי ופרטי

לקוחות רבים עוברים לעבר פתרונות ענן ציבוריים ופרטיים עבור חברותיהם. בצד הענן הפרטי, נראה כי הלקוחות מנצלים את היבטי התשתית ואחסון הנתונים באופן משמעותי יותר מאשר אפשרויות המחשוב בענן.

פיתוח והתבגרות של גישת API לשרתים מבוססי ענן היה גם נושא חם נוסף. עם מפתחים המורגלים כיום בממשקי API בכל מקום, זה הופך להיות הכרח למארחים למשוך לקוחות.

4. השפעת רעש-שכנה מוקד פיתוח מרכזי

כצפוי, הענף מתלהב מקצב הפיתוח וההתאמה של טכנולוגיית המכולות, דוגמת דוקר. עם חברות שרוצות לסחוט את כל מחזור ה- CPU, סיב הזיכרון והכונן הקשיח מהחומרה שלהן, מתברר שהטכנולוגיה צריכה להתפתח.

חברות כמו SolidFire תוקפות לראשונה את הבעיה הזו עם פתרונות אחסון נתונים. Solidfire יצרה פיתרון מובטח-QoS SSD עם כישלונות אוטומטיים וכל הגיזומים שהיית רוצה מפיתרון אחסון למרכז נתונים.

מעניינים, מושבים מועמדים

התקיימו הפעלות מדהימות ב- HostingCon 2014. להרבה משחקני המפתח בענף היו דיונים גלויים מאוד וגלויים על כל הנושאים שהוזכרו לעיל ועוד. מפגשים נעו בין קטנים, עם פחות מ 20 משתתפים, לגדולים, עם יותר ממאות בודדות.

כמה מהשיאים כללו את פנל המנכ”ל עם מתיו פורטר (מנכ”ל ב- Contegix) ולאנס קרוסבי (מנכ”ל ב- SoftLayer).

מושבים מעניינים, גלויים

מבחינתי השיחה המעניינת ביותר הייתה “בנה או קנה? כיצד לגדל את עסק אירוח קטן עד בינוני. “

שיחה זו כללה את חברי הפאנל הרטלנד רוס (eBridge Marketing Solutions Inc.), פרנק סטיף (Cheval Capital Inc.), Arvand Sabetian (Arvixe), ו- Jamie Opalchuk (HostPapa). המושב כיסה שני דרכים חשובות לצמיחת עסק אירוח. אנסה לכסות בקצרה את עיקרי הדברים.

1. צמיחה אורגנית (באמצעות קידום אתרים, מודעות וכו ‘)

עם הפיכת SEM לבלתי נסבלת בגלל העלייה בעלויות ה- PPC, הצד הזה של הדיון הזהיר מפני ניסיון בשיטת צמיחה זו מבלי להבין אותה לחלוטין..

זה יכול להיות קל (וגם יקר) לזרוק כסף רב למודעות מבלי שיוכל לחשב את ההחזר על ההשקעה, ולדבר עם מישהו עם ניסיון באזור לפני הצלילה יכול למלא תפקיד מרכזי בהצלחת הקמפיינים שלך..

נראה כי צמיחה אורגנית דרך מפה לאוזן היא הפלטפורמה הטובה ביותר לצמיחה אורגנית בשנת 2014. נראה כי ההזדמנות הגדולה ביותר בענף טמונה באחסון ספציפי ליישומים, שם ה- SERPs ו”טובי הגזע “עדיין עומדים בתפוסה..

2. צמיחה באמצעות רכישה

חברות אירוח נקנות ונמכרות כל הזמן. דרך מצוינת לגדל עסק אירוח היא לרכוש את הלקוחות שלכם.

צמיחה באמצעות רכישהלעיתים קרובות, ניתן לא רק לרכוש לקוחות אלא גם לספק שירות שהוא גדול יותר מאחד שהם מקבלים כעת.

שיקול חשוב שיש לשים לב בעת קבלת החלטה זו יכול להיות התבוננות טובה וארוכה בשמירת הלקוחות ושביעות רצונם ולנסות להעריך את מספר הלקוחות שיעזבו כתוצאה מהמתג..

בסך הכל, בשיחה הזו יש את הצבעתי ל”מושב הכי מעניין של HostingCon 2014 “, למרות שזו הייתה החלטה קשה.

היו כל כך הרבה מושבים נהדרים, והסגל שלי היה “רעיונות להשקת הצעת AWS מנוהלת”, מאת אנטוניו פיראנו (CTO של ScienceLogic).

אין ספק במוחי כי פוטנציאל הלמידה של HostingCon היה לא יסולא בפז עבור רבים מהנוכחים. כדי לקרוע מממה אחת פופולרית הייתה הזדמנות “ללמוד את כל הדברים.”

חיי הלילה ואחרי המסיבות עבור HostingCon

חיי הלילה ואחרי מסיבות של HostingConכפי שניתן היה לצפות, אירועי הרשת והמסיבות שלאחריו היו מהשורה הראשונה. הם כללו טיולי יאכטות של שלוש שעות, למבורגיני ופרארי הזמינים לנהיגה, ברים בחוף הים, ואת כל הבילויים שהייתם מצפים ש South Beach תציע.

היה זמן מספיק לפגוש את כל מי שרצינו לפגוש, ואני מאמין שכל משתתף היה פתוח לדבר על הטכנולוגיה שלהם ולשמוע על חברות ושחקנים אחרים בשוק..

אני לא יכול לדמיין ועידה ידידותית ומרתקת יותר. האנשים שהתקיימו ב- WHIR היו פתוחים בפנינו וערכו ועידה נהדרת!

תודה על התעניינותך ב- HostingCon 2014 ותודה לכל מי שנכח באירוע, תמך או זרק את האירוע. נהנינו מאוד!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me