מבוסס KVCHosting מבוסס אוקלהומה: אספקת טכנולוגיית אירוח ידידותית לתקציב, אמינה המגובה בתמיכה 24/7 ל SMBs ברחבי העולם

TL; ד”ר: עם משרדה באוקלהומה סיטי עם מתקנים נוספים בקליפורניה ובניו יורק, KVCHosting מספקת שירותי אירוח נוחים ואמינים לעסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם. הפורטפוליו הרחב של השרתים בענן, וירטואלי וייעודי של החברה כולל חבילות אירוח ידידותיות לקידום אתרים המגובות בתמיכת לקוחות מוכוונת לפרטים. עם תוכניות להתרחבות לשבדיה ואינדונזיה בתוספת שרתי PCIe בעלי ביצועים גבוהים בדרך, החברה לא מראה סימנים להאטה.

עם מרכז נתונים מרכזי באוקלהומה סיטי, שמצוי על ידי מתקני שיקום בניו יורק וקליפורניה, טווח ההגעה של KVCHosting משתרע מים לים נוצץ עם עצירת בור באזור לבה של אמריקה. המיקומים האסטרטגיים מאפשרים ללקוחות ברחבי העולם למנף את יתרונות הקישוריות הגלומים במיקום שרתים מגוון גיאוגרפי.

“יש לנו שלושה לוקיישנים כאן בארה”ב – המטה שלנו באוקלהומה סיטי, כמו גם בפרמונט, קליפורניה ובופלו, ניו יורק,” אמר המנכ”ל הנדריקוס קוואן. “אנו גם בתהליך הרחבה לשבדיה ואינדונזיה.”

לוגו KVCHosting

KVCHosting שמה לה למטרה לספק ללקוחות חבילות אירוח עשירות בתכונות בנקודות מחיר נוחות.

למרות ש- KVCHosting הטילה כעת רשת רחבה על ענף האירוח, החברה מגיעה מהתחלות צנועות. “התחלנו בשנת 2010 עם ידע מנקודת מבט טלקומית כמו גם קצת רקע בתחום קידום אתרים,” אמר הנדריקוס. “השתמשנו הרבה זמן במארחים אחרים, אך רצינו להציע שירות זול יותר ומשופר עם זמן תגובה קצר יותר.”

עם זה, KVCHosting נולד. מאז הקמתה, המנטליות הראשונה של החברה ופתרונות אירוח נוחים ואמינים הובילו לצמיחה מתמדת ולפרסים רבים בענף. כיום, KVCHosting ממשיכה לספק חבילה מקיפה של שרתים בענן, וירטואלי ומסורים – כולל תכניות אירוח אתרים חדשניות – השוכנות במרכזי נתונים מאובטחים ברחבי הארץ. עם תוכניות למנף זן חדש של SSDs ולפתוח מרכזי נתונים נוספים מעבר לים, החברה חושבת קדימה מחויבת לענות על הצרכים המתפתחים של בסיס הלקוחות שלה בשוק המשתנה ללא הרף..

שרתים בענן, וירטואלי ומוקדש מחוף לחוף

KVCHosting מציעה מגוון תוכניות אירוח המותאמות למגוון משתמשים. לאלו המחפשים משאבים רבים, תוכניות הענן ללא הגבלה של החברה מגיעות עם כל שטח הדיסק, רוחב הפס והדומיינים שאפשר אי פעם להזדקק לה.

מחפש להקים חברת אירוח משלך? תוכניות מפיצים מקצועיות מספקות פיתרון פשוט וזול. לאתרים עם תנועה גבוהה הזקוקים לאבטחה ובקרה מוגברים, חבילות אירוח ה- SSD VPS של KVCHosting הן אפשרות מעשית..

לדברי Hendrikus, ניתן להשתמש בשרתים הייעודיים של החברה למגוון מטרות, החל משירותי משחקים וכלה בניהול מסדי נתונים. שרתים ייעודיים מנוהלים זמינים גם הם, עם רוחב פס של 50 טרה-בתים, זיכרון RAM של 24 ג’יגה-בתים, ועזרת צוות תמיכה שמוכן ומוכן להתמודד עם התקנה, ניטור, תחזוקה ואבטחה..

מרכז נתונים באוקלהומה

מרכז הנתונים המרכזי של KVCHosting ממוקם במדינה המהירה יותר, עם מתקנים נוספים ברחבי אמריקה.

Hendrikus אמר לנו לקוחות ותיקים, כולל ספקית ה- VPN HMA !, בחרו ב- KVCHosting במיוחד עבור יתרונות הקישוריות במיקום המרכזי שלה באוקלהומה סיטי. זה לא אנדרסטייטייט: המרכז הגיאוגרפי המדויק של ארה”ב הרציף ממוקם שני קילומטרים מלבנון, קנזס, שנמצא רק חמש שעות מאוקלהומה סיטי.

“אנו משרתים גם את חברת האירוח השלישית בגודלה באינדונזיה,” אמר. “הם בחרו לעבור למיקום שלנו בגלל השירות והביצועים שאנו מספקים, כמו גם התמחור המשתלם.”

למרות שמרכזי הנתונים של KVCHosting משתרעים על פני המדינה, מיקומה של אוקלהומה של החברה הוא תחנת הכוח האמיתית שלה. “יש לנו קולוקציה בפרמונט, קליפורניה ובופלו, ניו יורק, אבל ככל שהצוות שלנו הולך, החידוש קורה באוקלהומה,” אמר הנדריקוס..

מבחר גדול של חבילות אירוח אתרים משתלמות עם מספר IPs

בימינו, אסטרטגיית קידום אתרים יעילה היא חובה עבור חברות קטנות ובינוניות המחפשות למשוך מבקרים מקוונים ולהגדיל את עסקיהם. אמנם נכון שרבים מבעלי עסקים קטנים ובינוניים אינם מומחי SEO, אך הם עדיין יכולים לבצע אופטימיזציה לאתרים שלהם לקבלת דירוגים טובים יותר.

חבילות ה- SEO של KVCHosting עוזרות לעסקים לשפר את תוצאות החיפוש שלהם על ידי אירוח דומיינים במספר IP-class C בארצות הברית ובאירופה. הטכניקה גורמת למנועי חיפוש לרשום את האתרים כשונים וייחודיים, ובכך לדרג אותם גבוה יותר.

כל תוכניות האירוח של SEO כוללות בונה אתרים בחינם, cPanel ו- WHM, זמן פעולה של 99.9%, חשבונות אימייל ללא הגבלה והגנת DDOS. הם מגובים גם בערבות של 45 יום להחזר הכסף וצוות תמיכה הבקיא שיכול לענות על שאלות בנושא שיווק SEO. החבילות ללא חוזה כוללות גם כלי SEO שיסייעו ללקוחות לפקח על נראות האתר ובניית קישורים.

באנר המתאר חבילות אירוח לקידום אתרים

חבילות אירוח SEO של החברה מיועדות לשפר את הדירוג ולהניע תנועה.

הנדריקוס אמר לנו שחבילות SEO מציעות פיתרון בר השגה שלא מקרין איכות ותוצאות. מודל התמחור של KVCHosting מבוסס על שיחות עם לקוחות ותיקים וספקים אחרים באוקלהומה.

“אנו שואלים את הלקוחות כמה הם מוכנים לשלם, להחזיר את השיחה למשרד ולקיים פגישות כדי לדון במה הלקוחות מצפים לשלם,” אמר. “משם אנו קובעים נקודת מחיר בינונית שאינה יקרה מדי או זולה מדי.”

המטרה הסופית היא לשמור על מחירים נמוכים ככל האפשר תוך כדי רווחיות. “אין נוסחה מתמטית, אבל זה עובד,” אמר הנדריקוס.

בניית אמון באמצעות גישת תמיכה ראשונה של לקוח

בעוד ש- KVCHosting מכיר באתגרים הטמונים בעמידה מול ענקיות התעשייה כמו AWS ו- Azure, לחברה אין תוכניות לסגת. במקום זאת, הוא נועד לספק לעסקים קטנים ובינוניים גישה תומכת נדיבה שהם ככל הנראה לא ימצאו במקום אחר.

“מדובר בתעשיית חתך גרון; בכל יום מופיעה חברת אירוח חדשה ומנסה לקחת נתח שוק “, אמר הנדריקוס. “אנו מתייחסים לכל לקוח כאל אחד משלנו – וזה ההבדל.”

הוא צודק – שירות לקוחות מעולה עושה את ההבדל. על פי סקר שנערך לאחרונה, 54 אחוז מהלקוחות בארה”ב אמרו כי ניתקו קשרים עם חברה עקב תמיכה לא טובה בשנת 2017. מה שכן, 33 אחוזים אמרו כי נציגים ידידותיים ובקיאים הם המפתח לחוויית שירות לקוחות טובה..

“בסוף היום זה קשור לשמירה,” אמר הנדריקוס. “כל עוד הלקוחות מקבלים שירותים איכותיים, תמיכה נהדרת ותמחור הוגן, הדברים יסתדרו.”

לוגו KVCHosting

הלקוח הוא המלך: KVCHosting שואף לשים את צרכי הלקוחות מלפנים ומרכזיים.

לשם כך החברה מתהדרת בזמן תגובה ממוצע של כ -15 דקות ונדרים כדי להתייחס לכל הלקוחות בצורה שווה, בין אם הם משלמים 50 דולר לשנה או 1,000 דולר לחודש. ובכל מקום אפשרי הצוות יעבור מעבר לתחום השירות המסורתי.

“מדי פעם נתקשר עם הלקוח דרך TeamViewer ונכנס, ברשות, ללמד אותם מה צריך לעשות ואיך לעשות את זה,” אמר הנדריקוס. “יש לנו הרבה לקוחות מאושרים.”

כאשר טעויות מתרחשות – אחרי הכל, הן בלתי נמנעות בכל עסק – האסטרטגיה של KVCHosting היא לפתור את הבעיה ולהשתמש בה כהזדמנות צמיחה. “אתה יכול פשוט לטעות אחת קטנה והלקוח שלך יעבור לחברה אחרת, בדיוק ככה,” אמר הנדריקוס. “המטרה שלנו היא ללמוד מהטעויות שלנו.”

השקת מוצר חדשה: שרתי SSD של PCI Express עם ביצועים גבוהים

המגוון הקיים של פתרונות אירוח של KVCHosting מופעל על ידי SSDs, המציעים יתרונות עצומים מבחינת ביצועים על פני HDDs. בעוד HDDs מסתמכים על סיבוב דיסקים מגנטיים לאחסון נתונים, SSDs משתמשים בשבבי מוליכים למחצה שאינם מעברים שהם מהירים מטבעם.

אתרי טעינה מהירה הם חיוניים עבור חברות קטנות ובינוניות המעוניינות לשפר את הנוכחות המקוונת. למעשה, גוגל השתמשה במהירות הדף כגורם דירוג לשולחן העבודה מאז שנת 2010 והתחשבה באלגוריתם של תוצאות חיפוש במובייל בתחילת השנה..

“התחלנו להפוך את כל השרתים שלנו ל- SSD מוקדם,” אמר הנדריקוס. כיום, חברת המגמות עוברת כבר לסוג חדש של כונני SSD המכונים PCI Express (PICe). כוננים אלה מהירים אפילו יותר מ- SSDs מסורתיים.

“אנחנו רוצים להפוך את כל SSDs שלנו ל- PCI Express, שיספק מהירות כפולה,” אמר. “אנו בוחנים כרגע מוצרים ומנסים לשמור על מחירים נמוכים.”

בין אם זה בחירת מיקומי מרכזי אסטרטגיים או קביעת נוסחה מנצחת עבור החזר ה- ROI, המטרה של KVCHosting היא פשוטה – לבנות עסק יציב כלכלית המעמיד את הלקוחות בראש ובראשונה בכל עת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me