Mixpanel: כיצד פלטפורמת ניתוח המוצר הופכת את הדרך בה עסקים משתמשים בנתונים שלהם כדי להבין את חוויית המשתמש

TL; ד”ר: בין אם עסקים עוקבים אחר האתרים שלהם באמצעות תוכניות הניתוח החינמיות של גוגל או רוכשים פתרונות יקרים יותר, מתקדמים וחזקים יותר, יש מיליון דרכים שונות לאיסוף נתונים. קל להיקבר תחת הר של מידע מאורגן וקשה לעיבוד – אם יזמים, משווקים ומעצבי מוצרים לא יכולים לנפות את מה שחשוב ממה שלא, כל הנתונים הופכים חסרי תועלת. זו הסיבה שמיקספנל בנתה טכנולוגיות נוחות לשימוש העוזרות לעסקים לארגן מחדש נתונים לתובנות ניתנות לפעולה, מה שהופך את הדרך בה לקוחות פותרים בעיות ומתכננים לעתיד.

לפני כעשור, מומחי אנליטיקס התמקדו במידה רבה בתצוגות דף, שיעורי יציאה מדף כניסה, והערכים שגוגל אנליטיקס עדיין מספקים בחינם כדי למדוד כמה אנשים מבקרים באתר. סוהיל דושי, עם זאת, לא האמין שנקודות הנתונים הללו עקבו במדויק כיצד מנהיגי התעשייה פיתחו ושחררו את המוצרים שלהם.

במקום להשתמש בסטאז ‘שלו בשקופית אך ורק בכדי לזכות באשראי או ניסיון בית ספר, סוהיל בנה פלטפורמה שתספק תובנות חזקות ופעולות יותר לחברות שנאלצות לבנות תוכניות ניתוח מותאמות אישית בתוך הבית..

במקום למדוד מבקרים ייחודיים, Mixpanel עוקב אחר מעורבות המשתמשים ואינטראקציות שיכולים להדריך בצורה מדויקת יותר את פיתוח המוצר והחלטות עסקיות בין מספר צוותים בארגון..

“רוב הבעיות שיש להן הוא שאין פלטפורמה אנליטית שיכולה להסתכל על נתונים של חטיבות כספים, שיווק ומכירות כדי לתת למנהלים תצוגה של מטר וחצי על כל מה שקורה”, אמר רוב באנינג, מנהל תקשורת..

בנוסף לאיסוף וניתוח של 7 טריליון נקודות נתונים בכל שנה, Mixpanel משתלב עם עשרות פלטפורמות פופולריות, כולל Salesforce, Zapier, Marketo ו- Zendesk כדי לחשוף מידע שקבר בעבר מתחת להרים של נתונים קשים לניתוח..

“הכל קשור לפרט הגרעיני,” אמר רוב. “המטרה של Mixpanel היא להיות שכבת-העל עבור מגוון ערימות טק שונות, מה שהופך את כל אחד מהם ליותר יקר. אנו רוצים לחולל מהפכה בדרך בה הלקוחות שלנו מקבלים החלטות עסקיות. “

Mixpanel עובר נתונים לחשיפת תובנות ניתנות לביצוע

עסקים אינם זקוקים לשירותים יקרים כדי לאסוף טונות של נתונים. למרות שישנן דרכים רבות לעקוב אחר התנהגות משתמשים בחינם, רבות מהפלטפורמות הללו אוספות נקודות נתונים רדודות ומטשטשות מידע חשוב שלא במודע..

תמונה של לוגו רוב באנינג ומיקספנל

Mixpanel מגלה תובנות רלוונטיות לגבי אינטראקציות של לקוחות עם אתר, יישום או מוצר, אמר רוב.

מערכות קנייניות לרוב אינן מארגנות ערכים בדרכים שאנשי ניתוח או בעלי עסקים יכולים לבצע אינטואיטיביות למיין ולהבין. אף על פי שעסק עשוי לאסוף מיליוני נקודות נתונים, רוב אמר שתוכנה יכולה לפעמים להפוך את הניתוח למוחץ ומורכב מדי.

“הסיבה שלקוחות משתמשים בפלטפורמה שלנו היא לחבר את כל נקודות הנתונים שיש להם ולראות אילו תובנות למידת המכונה שלנו ו- AI מגלה,” אמר. “אפילו מומחי אנליטיקה מנוסים לא יודעים לחפש את המידע שהטכנולוגיה שלנו מגלה.”

Mixpanel עובד כמו מסננת: משתמשים מייבאים כמויות גדולות של נתונים ואלגוריתמי הלמידה של מכונה של Mixpanel חושפים אוטומטית תובנות, חריגות וקטעי משתמשים..

“המשתמשים שלנו אינם זקוקים לתואר במדעי הנתונים,” אמר רוב. “המוצר שלנו דמוקרטיזציה של ניתוחים מתקדמים.”

פתרונות המותאמים לכל לקוח פרטני

צוותי התמיכה בלקוחות של Mixpanel מראים למשתמשים אילו תכונות מתאימות בצורה הטובה ביותר ליעדים העסקיים שלהם ויסייעו להם להשיג את יעדיהם. החברה המציאה תהליכי שילוח המותאמים לתעשיות השונות, ללקוחות ולבעיות שארגונים בדרך כלל מתמודדים איתן.

“ואז אנו שואלים את עצמנו, ‘כיצד יישמנו את הטכנולוגיה שלנו בהצלחה כדי להתמודד עם הבעיות האלה?’ אמר רוב. “אנו רוצים ש- Mixpanel יהיה פשוט מספיק כדי שמשתמשים יוכלו להבין באופן אינטואיטיבי את המוצרים שלנו, אך הם גם צריכים להיות מספיק חזקים כדי לחשוף תובנות עמוקות. זה איזון זהיר. “

צילומי מסך של לוחות מחוונים של Mixpanel

Mixpanel מעבד 7 טריליון נקודות נתונים מדי שנה עבור בערך 20,000 לקוחות.

מנהלי המוצרים של Mixpanel נמצאים בקשר רציף עם לקוחות, ומניעים פיתוח ושיפור מתמשך ברחבי החברה. רוב סיפר לנו שדיבר לאחרונה עם עמית שקבע למעלה מ- 200 ראיונות עם לקוחות כדי לאמוד את צרכי הניתוח שלהם במהלך השנים הקרובות..

“היא תיקח את התשובות שלהם ותסנתז אותם לדו”ח שהמהנדסים ומנהלי המוצרים שלנו יקראו כדי להגן על העתיד את המוצרים שהם בונים,” אמר. “האופן בו אנו מפתחים את המוצרים שלנו מבוסס כמעט כולו על משוב הלקוחות שאנו מקבלים על מוצרים קיימים. אנחנו אף פעם לא פורצים דרך על פרויקט חדש לפני שאנחנו יוצאים ושואלים לקוחות אם מפת הדרכים שפיתחנו מתאימה לתוכניות העתידיות שלהם. “

תרבות החברה ומשוב הלקוחות מניע את החדשנות

כיום, Mixpanel מתגאה בכ -300 עובדים במשרדים בסן פרנסיסקו, סיאטל, יוטה, ניו יורק ולונדון. לכל משרד יש vibe משלו ותרבות חברה תוססת, שרוב אמר שהוא מעריך.

“פעם עבדתי בחברה שפתחה 16 משרדים בשנה אחת, וראיתי שקשה מאוד לשמור על תרבות חברה קוהרנטית”, אמר. “בכל זאת הצלחנו לעשות את זה, וזה נהדר כי אני אוהב לעבוד כאן.”

תמונה של עובדי Mixpanel

300 עובדי Mixpanel נהנים מתרבות חברה חזקה על פני חמישה משרדים גלובליים.

אחוות המיקספנל מתרחבת באופן קבוע מעבר למשרד, שכן רוב הזכיר כמה תנאים של עמיתים לעבודה להיות חברים ושותפים לחדר.

“יצרנו סביבה כל כך מהנה, שיתופית ומרתקת,” אמר. “תרבות זו גורמת לכולם ליהנות מבלות במשרד. האמת, אני פשוט מרגיש טוב ברגע שאני נכנס דרך הדלת. “

רוב ייחס את האנרגיה החיובית במיקספנל לתקשורת יעילה ולפעולות רבות של פיתוח צוותים. בנוסף למסיבת החג, החברה יוצאת לטיול סקי שנתי לאגם טאהו.

“אנחנו לא עובדים. אנחנו פשוט עושים סקי, מסתובבים בבית האכסניה ושותים קקאו חם, “הוא אמר. “זה עוזר לנו להכיר את עמיתינו ברמה אינדיבידואלית.”

האנרגיה וההתלהבות של הצוות מתורגמים למוצרים ועדכונים חדשים, אמר רוב. במחצית השנייה של 2017 השיקה החברה יותר פיצ’רים ממה שהייתה בה בשלמותה של 2016. השנה, הצוות מכוון למידה על מכונה.

“אנו משחררים אלגוריתמים חדשים למידת מכונה לפחות אחת לחודשיים,” אמר. “זו באמת אחת הדרכים היחידות לנתח את כמות הנתונים העצומה שנאספת וזה חוסך כל כך הרבה זמן וכסף. המתחרים שלנו לא פרסמו שום דבר דומה. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me