ל- Spine-health.com יש גב למפתחים עם עצות עצמאיות, ביקורות על עמיתים בנושא ארגונומיה ויציבה.

TL; ד”ר: Spine-health.com, שנוסד לפני קרוב לעשרים שנה על ידי קבוצה של אנשי מקצוע בתחום הרפואה הרב-מומחיות, הוא אתר סמכותי שמתמודד עם האתגרים של שמירה על כושר גופני ונוח בגבולות מקום עבודה מושקע. באמצעות עצות מחודדות לשימוש בציוד משרדי מתאים, הוראות ליישום משטרי אימונים בכל מקום, וספריה של מומחים ליצירת קשר בכל הנוגע לבעיות המותניות, בריאות עמוד השדרה מסייעת להקל על העומס על גבם של הרבה IT עובדים קשה. אנשי מקצוע. עמוד השדרה-בריאות הוא מחסן מקיף של מידע על האופן בו עובדי המשרד יכולים לגרום לגופם להרגיש טוב יותר, ובגלל זה הם זכו בפרס ה- Developers ‘Choice ™ שלנו לחינוך ארגונומי..

אם אתה מתכנת, הסיכויים הם טובים שאתה יושב מול המחשב במשך שעות בכל פעם משכלל ומרכיב פרויקטים. בסביבת המשרד, בדרך כלל יש מעט זמן וזמן למתוח את הרגליים, הרבה פחות פעילות גופנית. עבור אלו עם שנים של עבודות IT תחת חגורותיהם, כאבי גב יכולים להיות נושא אמיתי ולעיתים מתיש.

למרבה המזל, מפתחים יכולים למצוא הקלה באמצעות Spine-health.com. האתר מהווה רשות לטיפול בכאבי גב וצוואר ומצבים קשורים מהם סובלים כל כך הרבה עובדי משרד.

בריאות עמוד השדרה נוצרה על ידי קבוצה של אנשי מקצוע בתחום הרפואה אשר האמינו שהגישה לתוכן איכותי וסמכותי לא רק מועילה לאנשים הסובלים מכאבי צוואר וגב, אלא משמשת גם כמקור למומחים המטפלים בחולים אלה.

עם מאמרים רבים בנושא ציוד משרדי, פעילות גופנית ובחירת הטיפול המתאים למחלות עמוד שדרה, בריאות עמוד השדרה היא משאב שלא יסולא בפז עבור ריבוי אנשי ה- IT שנאספים במשרדים כל היום. בגלל העצות הבולטות של האתר ושפע חומרי לימוד באתר, אנו גאים להכיר ב- Spine-health.com עם פרס ה- Developers ‘Choice ™ שלנו לחינוך ארגונומי..

בחירת כסא המשרד הנכון חשוב מאוד למנוע כאבי גב

OSHA מגדיר ארגונומיה כהתאמה של עבודה לאדם. לפעמים פירוש הדבר הוא התאמה מילולית של ציוד, ריהוט ואביזרים לסוגי הגוף. ארגונומיה במקום העבודה לא מועילה רק לעובדים, אלא גם לחברות. עובדים נוחים ובריאים יכולים לעבוד ביעילות רבה יותר, וציוד מעוצב היטב יכול אפילו לחסוך כסף לחדשנות בטווח הרחוק.

בריאות עמוד השדרה מכירה בציוד משרדי מעוצב ארגונומית, כמו כסאות, חיוני לנוחות ארוכת הטווח של עובדי המשרד. תנוחה לקויה היא אחד הגורמים העיקריים המובילים למתח צוואר וגב, ובבריאות עמוד השדרה מציינים כי חיוני ליישר נכון חלקי גוף ביחס זה לזה בכדי להימנע מכאבים..

גרפיקה המתארת ​​תנוחה טובה עם כסא מעוצב ארגונומית ותנוחה גרועה עם כסא רגיל

כסאות מעוצבים ארגונומית עוזרים לעובדים לשמור על יציבה טובה, שהיא חיונית לעמוד השדרה הבריא.

על פי בריאות עמוד השדרה, מרבית כסאות המשרד אינם מספקים תמיכה מספקת לגב התחתון. התנוחה הנמצאת לרעה קדימה למטה קדימה, כסאות אלו מייצרים את האיזון בין שרירי הבטן והגב, ומובילים למתח לא טבעי..

כסא עם תמיכה מספקת המותני מונע מעובדי IT להישען רחוק מדי על גבי מסך מחשב במשך שעות, ובכך להפחית את העומס על עמוד השדרה והשרירים ומאפשר למתכנת הוורקואולי למקד בנוחות רבה יותר את המאמצים בפרויקט העומד לרשותו.

תרגילים קלים לביצוע, ללא ציוד, כדי לשמור על בריאותכם במשרד

הקפדה על פעילות גופנית במשרד חיונית לשיפור המיקוד והבריאות הכללית. מצבים של בריאות עמוד השדרה, מכיוון שעמוד השדרה מיועד לתנועה, יש לעקוף את התנועה המוגבלת של כסאות משרד רבים המעכבים את הגמישות באמצעות מתיחות נאותה וקצת הליכה קלה. מכיוון שטחי המשרד מוגבלים, התרגילים המעשיים ביותר הם לרוב ללא ציוד.

בין השיטות הפופולריות יותר שממליץ על בריאות עמוד השדרה הם תרגילי מתיחה וחיזוק גב, כמו אלו הנמצאים בטיפול במקנזי. טיפול במקנזי הוא גישה סטנדרטית לטיפול בסיאטיקה ועובד על ידי הרחבת עמוד השדרה כדי להקל על לחץ על הדיסקים..

גרפיקה המתארת ​​צילום רנטגן עם אזור המותני באדום וגרפי המתאר שלד מתעמל

בריאות עמוד השדרה מודיעה לקוראים כיצד הם יכולים לייצב את אזורי המותניים שלהם באמצעות תרגילים מהירים ופשוטים.

ייצוב מותני דינאמי מחייב את הנבדק למצוא את הנקודה הנייטרלית של עמוד השדרה – המיקום הנוח ביותר – ולאמן את השרירים לשמור על מיקום זה. רבים מתרגילי ייצוב הגב הללו עשויים להתבצע תוך כדי עמידה, מה שהופך אותם לאידיאליים לכל חלל משרדי – אפילו תאים צפופים.

תרגילים אלו מהירים וקלים לביצוע. הם עולים כלום, אינם דורשים ציוד ושומרים על הדם לזרום למוח.

מדריך של רופאים אחוריים & מנתחי עמוד השדרה מובילים אותך לעזור

בנוסף לספק למשתמשים מידע בנוגע לכיסאות משרדיים ופעילות גופנית, יש בעמוד השדרה הבריאות מדריך עצום של רופאים לנזקקים. בריאות עמוד השדרה נוגעת לרווחת המשתמשים, אפילו כאלה שהם אולי לא יוכלו לעזור ישירות.

כאשר מתרחשת פגיעה משמעותית, או כאשר מצטברים כאבים, חלק מעובדי ה- IT עשויים לבקש את עזרתם של רופאים, כירופרקטורים ומנתחים בעמוד השדרה. ספריית הרופאים של עמוד השדרה מאפשרת למשתמשים למצוא ספקים על בסיס מיקום.

לא רק רופאים ובתי חולים רשומים על ידי המדינה, אלא שמופיע פרופיל נפרד לכל אחד מהם, המפרט את סוגי התרגולים והטיפולים הניתנים, וכן רשימות מומחים ומצבים שטופלו. הפרופילים כוללים גם הנחיות, שעות עבודה, מספרי טלפון ומידע ביטוח – כל מה שמשתמש היה צריך לעשות כדי לעשות את הצעד הבא לקראת הטיפול.

מקור חינוכי מהימן ומקיף בנושא בריאות עמוד השדרה

תהליך העריכה המחמיר של Veritas Health, מפרסם עמוד השדרה הבריאות, מבטיח שתוכן הוא עובדתי ומתאים לייעוץ רפואי אמיתי. בריאות עמוד השדרה מחייבת את כל התוכן שאינו מסחרי, נבדק עובדות על ידי חבר המועצה המייעצת הרפואית ומחובר על ידי אנשי מקצוע רפואיים אמיתיים..

אמנם ישנם אתרי אינטרנט רבים הקשורים לבריאות, אולם עמוד השדרה הבריאות מבדיל את עצמו על ידי מתן ארכיב מקיף של תוכן מקורי לחלוטין, שנבדק על ידי עמיתים. כל מאמר נבדק על ידי לפחות חבר אחד במועצה המייעצת הרפואית לפני פרסוםו. כדי להבטיח בדקדקנות שכל המידע מדויק ואמין, בריאות עמוד השדרה ראויה להבחנה כאחת הרשויות החינוכיות המובילות בתחום בריאות השרירים והשלד, וזו הסיבה שהאתר הוא הבחירה שלנו לחינוך ארגונומי..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me