12 תוכנות “יוצר אתרים” בחינם הטובות ביותר (לילדים, ניידים ועוד)

בניית נוכחות מקוונת היא מדהימה להפליא עבור רבים, אך עשרות תוכניות של יוצרים אתרים מפשטות ומייעלות את התהליך – לא משנה גילך או ניסיון טכני שלך..

למען האמת, לאחרונה שאלתי את בני בן השמונה אם הוא מעוניין בעיצוב אתרים. הוא הרים את מבטו ממשחק הווידאו שלו מספיק זמן כדי למשוך בכתפיו ולגלגל את עיניו. פניתי לאחיו הגדול כדי לאמוד את התלהבותו מהנושא והייתי במזל. לילד בן 10 זה אולי נראה מוזר להיות נלהב מהאדריכלות, אבל הוא הרים את עצמו בבניית אתר אינטרנט המוקדש לאהבתו למבנים הגדולים של האנושות.

יצירת אתר שלם נראית כמו מאמץ רב זמן ויקר. אבל בוני אתרים בחינם עוזרים לכל משתמש (מילדים ועד מקצוענים) להתמודד עם כל פרויקט. בין אם אתם מחפשים להשיק חנות מסחר אלקטרוני או תיק אישי, בואו נסתכל על 12 יוצרי האתרים הטובים ביותר בחינם כדי להוריד את הפרויקטים שלכם מהאדמה.

אירוח אתרים הטוב ביותר עם בוני אתרים בחינם

למי שרוצה יותר גמישות ושליטה לצד ממשק עריכה קל, הרשמה עם ספק אירוח במחיר סביר היא דרך נהדרת להתחיל. רבים מהספקים המדורגים המובילים כוללים כלים לבניית אתרים לגרור ושחרור – אם לא יותר – בנוסף לאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות הזמינות באמצעות וורדפרס ומערכות ניהול תוכן אחרות עם קוד פתוח..

בעלי אתרים שואפים יצטרכו לשקול אם הם רוצים בונה אתרים מתארח, שבו אין לך גישה לפעילות הפנימית של חשבון האירוח שלך, או יוצר אתרים שמתארח בעצמך שתוכל להתקין כחלק מהדומיין, הדוא”ל והאינטרנט שלך. חבילת אירוח. ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהנתיבים ואנחנו מפרטים את האפשרויות השונות זו לצד זו בביקורות שלנו.

להלן מבט מהיר על כמה מהמארחים המובילים המציעים שירותי בניית אתרים ותחומים ייחודיים כחלק מהתכניות הנמוכות שלהם..

ראה מארחי אתרים מובילים אחרים עם בוני אתרים »

מיטב השאר: יוצרי אתרים בחינם

עכשיו, נסקור רק את פלטפורמות בניית האתרים עצמם. חלקם זמינים במגוון ערוצים, ואילו אחרים זמינים רק באמצעות הספק הספציפי. עם זאת, כולם מבטיחים חוויות משתמש מהשורה הראשונה ותבניות מעוצבות באופן מקצועי. נתחיל!

1. Weebly: תוכנת יוצרים אתרים המהימנים ביותר על ידי מארחים

בעולם בוני האתרים כולל כמה ענקים, וויבלי הוא אחד מהם. הפלטפורמה מתהדרת ביותר מ- 40 מיליון משתמשים שמושכים כלפי מעלה 325 מיליון מבקרים באתריהם מדי חודש.

Weebly מציעה תוכנית בחינם ליצירת אתרים בסיסית הכוללת בונה גרירה ושחרור, 500MB של אחסון, תכונות SEO, לכידת לידים ותמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני. אם תנצל את התוכנית הזו, תצטרך להשתמש בתת-דומיין Weebly.com, והאתר שלך יציג מודעות Weebly.

צילום מסך של תבניות Weebly

מארחים רבים מציעים בונה אתרים של Weebly ותבניות יפות בחינם כחלק מחבילות האירוח שלהם.

תוכניות הפרימיום של Weebly נעות בין 8 ל -25 דולר לחודש בתשלום מדי שנה, והתכונות מתבצעות ככל שאתה עובר ברמות המחירים השונות. הרובד הגבוה ביותר, Weebly Business, מגיע עם אחסון ללא הגבלה, שם תחום ייחודי בחינם, וידאו ושמע HD, וסוויטת eCommerce ושיווק מקיפה, בין שאר התכונות..

אולי הדרך הטובה ביותר להפיק את המרב מאתר ה- Weebly שלכם היא לעבור דרך ספק אירוח. מארחים רבים מספקים שירותי פרימיום של Weebly בחינם כחלק מחבילות האירוח הבסיסיות שלהם.

תכונות אתרים בחינם
בונה גרור ושחרראחסון 500MBקידום אתריםלכידת עופרת
פורום קהילתיתמיכה בצ’אט ודוא”לתת-דומיין של Weebly.comמציג מודעות רשת

Weebly for Hosts הפך פופולרי בענף האירוח מכיוון שהוא מאפשר לספקים להרחיב את הצעותיהם ללקוחות הזקוקים לבונה אתרים מהימן. למרות שווייבלי מציעה תוכנית בחינם, אתה יכול לקבל גרסה עשירה הרבה יותר בתכונות של בונה האינטרנט על ידי מעבר דרך מארח. וספקים רבים מציעים חבילות אירוח הנמצאות מתחת לתכנית Weebly הבסיסית של 8 $ לחודש.

אם ברצונך להעמיק בתכונות Weebly ובאפשרויות התכנית המתארחות באופן מלא, עיין בהמשך.

2. וורדפרס: תוכנת יוצר אתרים שנבחרה ביותר על ידי בלוגרים

Weebly הוא גדול, אבל וורדפרס הוא ללא ספק הבלוגרים הפופולריים ביותר שבלוגרים פורטים עליהם לבנות את האתרים שלהם. באמצעות יותר מ- 27% מהאתרים באינטרנט, וורדפרס מאפשרת ליצור בקלות אתרים עם מאות נושאים שניתן לבחור מהם..

ב- WordPress.com תוכלו למצוא תוכניות שנעים בין חינם ל 24.92 דולר לחודש. התוכנית החינמית מציעה בחירה של ערכות נושא הניתנות להתאמה אישית, שטח אחסון של 3GB ותמיכה בקהילה. בדומה לתכנית החינמית של Weebly, אם תבחר באפשרות ללא עלות של WordPress, תצטרך להשתמש בתת-דומיין של WordPress.com.

צילום מסך של תומך וורדפרס

וורדפרס פופולרית בקרב בלוגרים ומעניקה יותר מ- 27% מהאתרים באינטרנט.

שוב, חבטה טובה יותר עבור הדולר שלך עם וורדפרס תהיה לעבור על ידי ספק אירוח. בעלי אתרים יכולים לבנות את האתרים שלהם בחינם באמצעות תוכנת הפרסום ב- WordPress.org ואז למצוא מארח שיחזיר את האתרים שלהם.

תכונות אתר בחינם של וורדפרס
בונה גרור ושחרראחסון של 3 ג’יגה-בתיםערכות נושא להתאמה אישיתתת-דומיין של וורדפרס

מארחים מהדורגים המובילים, כמו InMotion, מציעים חבילות הכוללות שמות דומיינים ייחודיים, אחסון בלתי מוגבל, דואר אלקטרוני ואבטחה. תקבל את כל הפונקציונליות של חשבון וורדפרס מובחר בנקודת מחיר נמוכה מאוד. וורדפרס היא אחת הפלטפורמות המועדפות על המפתחים שלנו לניהול תוכן אתרים – עד כדי כך שזו התוכנה שמפעילה את HostingAdvice.com. קרא את מחשבותינו במלואן בביקורת המקיפה שלנו בנושא וורדפרס בהמשך.

3. Wix: תוכנת יוצר אתרים לכל ענף או סוג אתר

לא משנה מה מטרת האתר שלך, Wix יכולה לעזור לך להשיג את זה. בונה האינטרנט מספק סביבת גרירה ושחרור לבניית האתר שלך ומספק שטח אחסון של 500MB, רוחב פס של 1 ג’יגה-בתים, אבטחה ותגובה לנייד – הכל ללא עלות.

עם התוכנית החינמית של Wix, בעלי אתרים מעסיקים כתובת URL עם תת-דומיין Wix.com ועליהם להציג פרסומות ממותגות של Wix. בעלי אתרים ועסקים בעלי ערך אמיתי מוצאים ב- Wix הוא הרבגוניות שלה. הפלטפורמה מציעה יותר ממאה תבניות המכסות מספר תעשיות ומטרות רבות.

צילום מסך של שתי תבניות Wix

עם חזיתות וגלריות מוצרים, Wix מציעה תבניות תואמות לכל סוג של עסק.

עבור יזמים, התבניות המסחר האלקטרוני של Wix ותבניות עסקיות מציעות חזיתות מדהימות להצגת המוצרים שלך. יוצרי קריאייטיב יכולים להדגיש את עבודתם באחד מנושאי הצילום, הווידיאו או המוזיקה של Wix. ונושאי המסעדה של Wix מעניקים למסעדנים את היכולת להציג תפריטים ומנות הכוכבים שלהם במרכז הבמה.

תכונות אתר בחינם של Wix
בונה גרור ושחרראחסון 500MB100+ ערכות נושא המותאמות אישיתתת-דומיין של Wix
רוחב פס של 1 ג’יגה-בתיםמגיב לניידמודעות ממותגות Wix

כדי ליהנות מהפונקציונליות המלאה של אתר Wix, עדיף ללכת עם אחת מתכניות הפרימיום של הפלטפורמה. המנויים נעים מ- $ 5 לחודש עבור התוכנית הבסיסית ל- 25 $ לחודש עבור תוכנית ה- VIP. עם תכנית ה- VIP בעלת שכבות הגבוהה ביותר, בעלי אתרים מקבלים שטח אחסון של 20 ג’יגה-בתים, דומיין ייחודי בחינם, $ 300 בשוברי מודעות וסוויטת eCommerce מקיפה, בין תכונות רבות אחרות..

4. ג’ומלה: תוכנת יוצר אתרים עבור מכשירים שרוצים גמישות

ג’ומלה! מציעה מערכת ניהול תוכן בחינם עם קוד פתוח (CMS) ובונה אתרים בכדי להפעיל אתרים במהירות תוך שניות ספורות. כדי להתחיל, משתמשים בוחרים תת-דומיין של Joomla.com, בוחרים תבנית שמתאימה למראה המותג שלהם, ומתחילים להתאים אישית את התוכן שלהם.

האפשרות המארחת בחינם ב- Joomla.com היא נהדרת עבור אנשים שרוצים דרך קלה לקבל במהירות את ההודעה שלהם באינטרנט. עם זאת, עבור מפתחים מנוסים, חבילת התוכנה עם קוד פתוח הזמינה באתר Joomla.org, מספקת ארכיטקטורה ניתנת להרחבה לבניית אתרים מותאמים אישית המארחים בעצמם..

מפתחים מוצאים שיצירת תוכן היא משב רוח בעזרת ה- CMS האינטואיטיבי של הכלי. זה מספק גמישות המאפשרת למפתחים לבנות אתרים במהירות מבלי לבזבז שעות קידוד, דבר שמועיל בעת ניהול פרויקטים מרובים של לקוחות.

ג’ומלה! תכונות אתר בחינם
CMS אינטואיטיביפרוטוקולי אימותתמיכה ב- PHP 7התאגדות מיקרו-נתונים

ג’ומלה! מאפשר ל- devs להגדיר מערכת רישום עם תשע קבוצות משתמשים ולהעניק הרשאות וסוגי גישה משתנים. פרוטוקולי אימות, כגון LDAP, OpenID ו- Gmail, נתמכים כחלק מניהול משתמשים.

ניתן לשלב מיקרו-נתונים עם ג’ומלה !, שיכולים לשפר את מאמצי SEO. עם תמיכה ב- PHP 7, מפתחים מצאו כי ביצועי האתר עולים משמעותית עם ג’ומלה !. עיין בתוכניות האירוח הטובות ביותר עבור משתמשי ג’ומלה כדי להתחיל.

ראה את מיטב מארחי ג’ומלה »

5. מג’נטו: תוכנה מובילה בחינם ליצירת אתרים למסחר אלקטרוני

יותר מ- 250,000 סוחרים מפעילים את האתרים שלהם בפלטפורמת המסחר האלקטרוני של מג’נטו – ולא בכדי. מג’נטו מציעה שירותים שלמים לעסקים המוכרים מוצרים באופן מקוון.

תלוי בגודל ויעדי העסק שלך, פתרונות המסחר האלקטרוני של מג’נטו יכולים לנוע בעלויות, החל בחינם למהדורת הקהילה שלה, ליותר מ- 250,000 $ עבור חברות ענק ברמת הארגון. שרו עיצובים סיפקו מבט מקיף על טווחי המחירים השונים, אך, לענייננו, פשוט נסתכל על ההצעה החינמית.

המהדורה הקהילתית של מג’נטו היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוונת פתוחה המושלמת לעסקים קטנים ובינוניים. הפלטפורמה החינמית מציעה תבנית חנות לעסקים שרוצים להשיג אתרים באופן מקוון ללא צורך בקוד. יתרה מכך, רבים מספקי האירוח הטובים ביותר מציעים תוכניות ספציפיות למג’נטו הכוללות התקנות בלחיצה אחת עבור התוכנה הפופולרית, מה שמקל מאוד על הפעלת החנות המקוונת שלך..

תכונות אתר בחינם של מג’נטו
תבניות מסחר אלקטרוניקוד פתוחשוק הרחבות & ערכות נושאתמיכה בקהילה

שוק מג’נטו מספק מגוון רחב של תוספים ותוספים לשיפור הפונקציונליות של החנות שלך – שרבים מהם מוצעים בחינם. הפורומים הקהילתיים של הפלטפורמה מספקים גם קהילה של מפתחים וסוחרים שמהם בעלי אתרים יכולים ללמוד שיטות עבודה מומלצות וכיצד לשפר את האתרים שלהם בצורה הטובה ביותר..

ראו את מיטב מארחי מג’נטו »

6. Wix (שוב): “יוצר האתר לילדים” החדש

אם אתה אוהב אותי ומנסה לגרום לילדיך להתעניין בפיתוח אתרים, יתכן ששמעת על kidswebsitecreator.com. הפלטפורמה עזרה ליותר משני מיליון משתמשים (רבים מהם ילדים) להשיג אתרים ברשת. יוצר אתרים לילדים כבר לא מספק שירותי בניית אתרים; עם זאת, האתר חבר בשיתוף עם Wix כדי לאשר את הפלטפורמה כדרך קלה שילדים יכולים ליצור את אתרי חלומותיהם.

צילום מסך של תבנית בית הספר לאמנות של Wix

בגלל קלות השימוש, Wix היא הפלטפורמה המושלמת עבור ילדים לנסות את עצמם בעיצוב אתרים.

באמצעות תוכנית בניית האתרים החינמית של Wix, ילדים יכולים לבחור תבנית ולגרור ושחרר את דרכם לרשת. עם Wix, אין כישורים טכניים נחוצים. הסביבה האינטואיטיבית מקלה על התאמה אישית של דפים.

תכונות אתר בחינם של Wix
בונה גרור ושחרראחסון 500MB100+ ערכות נושא המותאמות אישיתתת-דומיין של Wix
רוחב פס של 1 ג’יגה-בתיםמגיב לניידמודעות ממותגות Wix

Wix מגיע למומלץ מאוד על ידי המגזין המקוון ילדים, קוד ומדעי המחשב, שפרסם הדרכה שלמה שילדים יכולים לעקוב אחריהם כדי להפיץ את האתרים שלהם. לא משנה מה הנושא שילדיכם רוצים לשדר, ל- Wix יש את הכלים לעזור.

7. Corel: תוכנת יוצר אתרים לאתרים אינטראקטיביים

Corel מציעה תוכנה לעיצוב אתרים ללא קוד שמאפשרת למשתמשים לעצב ולפתח אתרים אינטראקטיביים בקלות. התוכנה תחזיר לך 199 $; עם זאת, גרסת ניסיון של 30 יום של חברת Corel Creator זמינה בחינם.

גרסת הניסיון מעניקה את כל הפונקציונליות של הגרסה המלאה, כך שמשתמשים יכולים לקבוע אם התוכנה מתאימה למטרותיהם. התוכנה מאפשרת לבעלי אתרים להוסיף לדפים שלהם תכונות אינטראקטיביות, כגון שמע, וידאו ואפליקציות משובצות אחרות.

לוגו קורל

תוכנת יוצר האתר של קורל מעסיקה ווידג’טים של JavaScript ו- XML ​​לבניית אתרים אינטראקטיביים.

עם רשת תכנון CSS3 אינטואיטיבית ותבניות מעוצבות במקצועיות, המשתמשים מוצאים את זה פשוט לייצר את האתרים שהם חזו. הכל נעשה בסביבת גרירה ושחרור קלה לשימוש, מטקסט לתמונות וסרטוני פלאש.

תכונות אתרים בחינם של Corel
וידאו HTML5אודיו HTMLרשת עיצוב CSS3תמונה קרוסלה
ווידג’טים של JavaScript ו- XMLפרץ ענניםעורך ציר זמןאשף האתר

בונה של קורל מעסיק אוסף של ווידג’טים של JavaScript ו- XML ​​כדי להקל על היצירה הפשוטה של ​​אלמנטים של עמוד דינמי. אם אתם מחפשים לספק למבקרים חוויות אינטראקטיביות, תנו למשפט של קורל הצילום כדי לראות אם זה מתאים לכם.

8. אתרי גוגל: יוצר אתר קל עם ממשק מוכר

שמעת נכון. גוגל מציעה כעת בניית אתרים! זה בחינם וכל מה שהיית מצפה מענק מנועי החיפוש.

אתרים של גוגל מאפשרים למנהלי G Suite ליצור אתרים פרטיים ופרטיים כאחד. לדברי גוגל, הדבר הופך את יצירת האתר ל”קלילה כמו עריכת מסמך. “

איך זה עובד: למנהלי G Suite יש אפשרות להפעיל או לבטל את אתרי Google במסוף הניהול. משתמשים עם אתרים מופעלים יכולים ליצור ולנהל את האתרים בתחום המנהל. משם מנהל האתר יכול להחליט מי יקבל אילו הרשאות להציג ולגשת לאתרים ולקבוע אם אתר ציבורי או ניתן לצפייה רק ​​לאלה בקבוצת המשתמשים.

תכונות אתרים בחינם של גוגל
גרור ושחרר את הסביבהעורך חזותי אינטואיטיביתבניות הניתנות להתאמה אישיתניהול פשוט

הגדרת האתר בפועל לא יכולה להיות קלה יותר. כשאתה לוחץ על כפתור Create באזור ‘אתרים חדשים’ במסוף, נטען סביבת גרירה ושחרור. ברגע שאתה שם, הגיע הזמן להוסיף תוכן. דפים ניתנים להתאמה אישית בקלות, והעורך החזותי מקל על הטמעת אפליקציות שונות כמו וידאו ותכנים דינמיים אחרים.

9. Homestead: תוכנת יוצר אתרים מכוונת למשוך לקוחות

אם אתה מחפש לשדר את המותג שלך ולמשוך אליו בסיס לקוחות ממוקד, Homestead עשוי להיות בונה האינטרנט בשבילך. הומסטד מציעה מאות תבניות בעיצוב מקצועי ב 100 קטגוריות עסקיות שונות. ניתן להתאים את התבניות כך שתתאים למותג שלך לעורך החזותי שלה, ולמשתמשים ניתן גישה לספריה המכילה יותר ממיליון תמונות..

משתמשים שהופכים בית בפלטפורמה נהנים משמות דומיינים מותאמים אישית כדי להפוך את איתור אתרים לרוח, ומומחי SEO של Homestead יכולים אפילו להמליץ ​​על השם הטוב ביותר כדי לשפר את דירוג החיפוש שלך. כתובות דוא”ל ממותגות כלולות גם בחשבונות Homestead.

מה שהופך את Homestead לכל כך חשוב עבור עסקים מקוונים הוא חבילת השיווק הכוללת של הפלטפורמה. הכלים של הסוויטה נבנו כדי לשפר את הנוכחות העסקית באתרי חיפוש, כולל גוגל, מפות Google, Yahoo! מפות מקומיות ובינג.

ניתן להוסיף טפסים לאתרים כדי לאסוף מידע אורח חשוב שיכול לשמש במסעות פרסום לקידום מכירות. המטרה היא להמיר לקוחות, ו- Homestead מספקת.

תכונות אתרים בחינם של Homestead
מאות תבניות100 קטגוריות עסקיותגישה לגלריית תמונות של תמונות 1M +30 יום ניסיון חינם

תוכניות Homestead נעות בין $ 7.99 לחבילה הבסיסית ל- $ 62.99 $ לתוכנית Business Plus. הפלטפורמה מציעה ניסויים חינם של 30 יום לכל התוכניות שלה, אז הירשמו ללא סיכון כדי לראות אם זה מתאים לעסק שלכם.

10. ג’ימדו: כלי יוצר אתרים קל למתחילים

אם יש לך רעיון עסקי מקוון נהדר אך אינך יודע דבר על פיתוח אתרים, לג’ימדו יש לך גב. כל שעליך לעשות הוא לבחור אחת מתבניות המקצועיות של הפלטפורמה, להתאים אותה לתמונות הקשורות למותג שלך ולהוסיף את המסר שלך. זה באמת כל כך פשוט.

התבניות של ג’ימדו ניתנות להתאמה אישית ובנויות כך שתוכלן לעבוד עבור עסקים מכל סוג. בונה האינטרנט כולל נושאים להצגת תיקים, הדגשת מוצרים ובלוגים לבית, בין מגוון מקרי שימוש אחרים.

כל התבניות של ג’ימדו מגיבות כך שהאתר שלך ייראה במיטבו ללא קשר למכשיר בו הוא נצפה. בעלי אתרים יכולים גם לערוך את אתרי האינטרנט שלהם מכל מקום ובכל מכשיר נייד באמצעות אפליקציית Jimdo.

תכונות אתר בחינם של ג’ימדו
תבניות מעוצבות מקצועיתמגיב לניידאפליקציית ניהולאחסון 500MB

התוכנית החינמית של הפלטפורמה מעניקה למתחילים תת-דומיין של Jimdo.com, נפח אחסון של 500MB ורוחב פס של 2GB. התוכניות בתשלום נעות בין 7.50 $ לחודש עבור JimdoPro ל- 20 $ לחודש עבור JimdoBusiness. תוכניות הפרימיום הללו הן כבדות-תכונה, ולכן תלוי ביעד האתר שלך, מעבר לאחת מהאפשרויות בתשלום עשוי להיות בחירה טובה.

11. הקשר: פלטפורמת היוצרים באתר החתונה מספר 1

לא מזמן, לאחר שהשאלה הגדולה נענתה ב”כן “, זוגות היו שולחים הודעות מעת לעת על תוכניותיהן הנישואיות, עם מידע על הרישום. עכשיו, זה כמעט תנאי מוקדם להחזיק אתר חתונה שלם לפני היום הגדול שלך.

זוגות מצאו דרך קלה להעביר את הבשורה על תוכניות האירוסין והחתונה שלהם עם הקשר. הפלטפורמה כוללת יותר ממאה נושאים מהם ניתן לבחור להשיג את אתרי החתונה שלהם באופן מקוון. החדשות הטובות? זה לגמרי בחינם!

תמונות מסך של תבניות הקשר

באמצעות הקשר, הזוגות יכולים לשדר חדשות על מרשם היום הגדול והבית שלהם במיקום מרכזי אחד.

החתן והכלה יכולים לשמור את כל פריטי הרישום שלהם במקום מרכזי. אז, דודה מרי בטוחה לקנות את הבלנדר הנכון, והדוד דייב יקבל לכם את הטוסטר אובן שעליו סידרתם..

תכונות האתר ללא קשר
תבניות מעוצבות מקצועיתעורך גרירה ושחרוררשימות אורחים ורישוםכלי תקצוב

ניתן לעצב רשימות אורחים בעורך גרירה ושחרור, מה שמקל על ארגון כתובות ו- RSVPs. ועם הכלי המתקצב של The Knot, זוגות יכולים לתכנן את החתונה שלהם על בסיס התקציבים שלהם.

12. דודא: תוכנה הטובה ביותר ליצירת אתרים לנייד

אין חדשות כי יותר ויותר אנשים משתמשים בטלפונים שלהם כדי לגלוש באינטרנט כדי למצוא מוצרים, וזו הסיבה שכל כך חשוב שלעסקים יהיו אתרים ניידים יעילים. למעשה 57% מהמשתמשים יעזבו אתר אם יידרש לטעון יותר משלוש שניות.

למרבה המזל, דודא נותנת מענה. דודא מציעה ספרייה עצומה של תבניות אתר לנייד שישמשו כבסיס לחוויות סלולריות מיטביות.

האירוח והשימוש האמין של הפלטפורמה ב- Google PageSpeed ​​מבטיחים זמינות גבוהה וזמני טעינה מהירים, הפועלים למניעת הנחות לקוחות. התוכנית החינמית של דודא מציעה ניתוח ומעקב, אירוח אתרים באמזון ותמיכה בקהילה. בעזרת השירות החינמי, בעלי אתרים יכולים לבחור כתובת אתר עם תת-דומיין של דודא (mobile.dudamobile.com/site/mysite), ועליהם לכלול מודעות בדמות המותג דודא בדפים שלהם..

תכונות האתר בחינם של דודא
תבניות מעוצבות מקצועיתGoogle PageSpeedזמינות גבוההניתוח
אירוח אתרים באמזוןתמיכה בקהילהדודא תת-דומייןמודעות ממותגות דודא

תוכניות הפרימיום נעות בין $ 7.20 ל- $ 9.99 לחודש. האפשרויות בתשלום כוללות תכונות נוספות וכוללות שם תחום מותאם אישית.

האם המיצים היצירתיים עדיין זורמים? תן למארח שלך לעזור

בעוד אנו עדיין נמצאים בשלב ההשראה של האתר שלנו, בני ואני בן 10 מתכננים להשתמש באחת מהאפשרויות הקלות לשימוש האלה כדי לבנות את הרעיון שלו עם נושא האדריכלות. הוא מתרגש להציג את מגדל אייפל בדף הבית וכבר מבקש כרטיסים לצרפת לעשות מחקר.

הבן שלי כמובן לא עוסק בעלויות, אבל אני יודע שכן. זו הסיבה שאעבור עם ספק אירוח שמציע את הפונקציונליות המובחרת של חלק מביוני האינטרנט המכוסים כאן כחלק מחבילת אירוח. אנו בטוחים שאחת מהאפשרויות הללו המפורטות לעיל תעמוד בכל בדיקה שעומדת בראש!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me